Kategorie: Aktualności

Informujemy, że zmianie uległa lokalizacja rozgrywania tegorocznych Finałów OOM – MPJM w Ujeżdzeniu i Skokach przez Przeszkody. Obydwa finały odbedą się w pierwotnie planowanych terminach na obiektach Sportowego Klubu Jeździeckiego w Poczerninie ( Poczernin 43, 09-142 Załuski k/Płońska kontakt: biuro@poczernin.pl, Pani Brygida Gawryszewska tel. 602 51 47 33 oraz Pan Eugeniusz Koczorski tel. 602 39 77 70 ).

SKJ Poczernin leży w odległości ok. 40 km na północ od pierwotnie planowanych miejsc (Augustówek i Sowia Wola) przy międzynarodowej drodze nr 7.

Decyzja o zmianie miejsca rozgrywania finałów podyktowana jest okolicznościami związanymi z równolegle rozgrywanymi w zarówno w Augustówku jak i Sowiej Woli zawodami rangi ogólnopolskiej, co przyniosło w końcowym efekcie istotne argumenty natury organizacyjnej. Za konstruktywne ustosunkowanie sie do tych argumentów i za wczesniejszą gotowość do zorganizowania finałów OOM serdecznie dziekujemy Pani Stelli Strzeszewskiej i Pani Dorocie Zboińskiej reprezentujących klub SKJ Bajardo (Augustówek) oraz Pani Agnieszce Polityło-Aluwihare i Pani Agnieszce Kopce reprezentujących Stajnie Bobrowy Staw ( Sowia Wola).

Dziękujemy również Pani Brygidzie Gawryszewskiej za wsparcie i podjęcie się organizacji finałów OOM w Poczerninie.

Wszystkim Paniom życzymy udanych pod każdymym względem zawodów, a ich uczestnikom miłych wrażeń z pobytu w pięknie wyposażonych i położonych ośrodkach.

Recommended Posts