Kategorie: Aktualności, Wyniki, Zawody

Przedstawiamy wyniki III eliminacji Equestriada Jumping oraz Mistrzostw Polski Oldboyów 2016, które odbyły się drugiego dnia zawodów w Poczerninie.

A działo się na tych Mistrzostwach, oj działo. W sumie wystartowało ośmiu Oldbojów w tym jedna amazonka Joanna Cedro a emocji było co nie miara.

Pomylenia trasy, upadki, rozbudowy. Chyba trema zjadała większość uczestników.

Bezapelacyjnie najlepszy był Zbigniew Krasowski i to On wywalczył Mistrzowski tytuł. Startował na klaczy Delilah, na której już wielokrotnie pokazał, że potrafi jeździć. O drugie i trzecie miejsce walczyli w rozgrywce Witold Brodewicz i Dariusz Żmijewski. Witold Brodewicz startujący na młodej, 5-o letniej klaczy bardzo ambitnie podszedł do rywalizacji, ale po trzech zrzutkach zrezygnował, w sumie bardzo rozsądnie, z kontynuowania przejazdu, zajmując tym samym trzecie miejsce. Drugie przypadło Dariuszowi Żmijewskiemu jadącemu na koniu Nezig.

Gościem na zawodach był Pan Jan Kowalczyk, którego nie powinienem chyba przedstawiać. Dekorował On wszystkich zwycięzców i sądzę, że chętnie sam wystartował by jeszcze nie raz.

 

Wyniki pełne

Ostatnie posty