Kategorie: Aktualności, Bez kategorii, Galeria, Komunikaty, Listy startowe, Nowości, Praca, Rankingi, Wyniki, Zawody

Finałowym konkursem Zimowego Pucharu Poczerninia 2018 zakończyliśmy długi sezon zimowy w klubie.

Rozpoczęliśmy go w pażdzierniku ubiegłego roku zawodami ujeżdżeniowymi i skokowymi-I eliminacją ZPP. Do końca roku przeprowadziliśmy w sumie 5 zawodów, w tym ogólnopolskie w ujeżdżeniu i eliminację HPP w skokach przez prszeszkody.

Podsumowując rok 2017 śmiało możemy powiedzieć, że zakończył się sukcesem.

Dalsza część sezonu zimowego już w roku bierzącym to dwie eliminacje i finał ZPP 2018 oraz zawody ujeżdżeniowe.

Na szczególną uwagę zasługują właśnie zawody ujeżdżeniowe bardzo tłumnie odwiedzane przez zawodników. W ich opinii zasługujemy na najwyższe oceny jeśli chodzi o organizację i infrastrukturę oraz atmosferę jaka tu panuje.

Ale wracając do cyklu ZPP…

Sklasyfikowaliśmy we wszystkich ośmiu  kategoriach nimal 250 par. Wypłaciliśmy nagrody o łacznej wartości ponad 50.000 PLN. Na wszystkich eliminacjach dawaliśmy również nagrody rzeczowe

Sponsorami, którzy ufundowali podarunki byli:

 

 

 

 

 

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach prezentują się następująco:

1. Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat

1 CZAPLA Przybylska Lidia (JM.2004) Szybki Konik
2 PĄCZEK Krysiak Gabriela (JM.2005) Szybki Konik
3 ALPINEX Sokołowska Kamila (JM.2003) Szybki Konik
4 KOZAK Baranowska Oliwia (JM.2004) KJ Podkowa Leśna
5 MOBY DIC / LUKRECJA Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

2. Kuce (bez A1) i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat

1 IGUANA DANNY’S GIRL Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2 FAZA AS / WRÓŻBITA II Zwierzyńska Żaneta (JM.2002) KJ Aromer Józefin
3 MISSISSIPI / ARIA Bohdanowicz Konstancja (JM.2004) bpk
4 FAUNA Mont-Jovet Natacha (JM.2004) .
5 KUBA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ „Akademia Kucania” Dawidy

3. Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji

1 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) Brak
2 DODA Ludwiniak Katarzyna (JM.2005) BPK
3 SZAFIR Piątkowska Krystyna (J.2002) TKKF Ognisko Podkowa
4 FARYS Tomann Laura (JM.2003) niezrzeszony
5 TWEEGY EWITA Skłodowska Klaudia (JM.2005) SKJ OLIMPIA

4. Kuce C i D

1 VALES BLUERAY Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania
2 JOS Dzięgielewska Karina (JM.2004) Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
3 MAKS Grzymała Gabriela (JM.2003) SKJ Potęga Piekary
4 MARKIZA Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
5 EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

5. Zawodnicy z Licencją wstępną, III

1 BURSZTYN / GRAND CORIDA Zwierzyńska Żaneta (JM.2002) KJ Aromer Józefin
2 CHORĄŻY Laskowska Paulina (MJ.1998) BPK (MAZ)
3 WERONA Marczyk Monika (JM.2003) KJ Aromer Józefin
4 BEATRICCI-G / CZANDRA Turowski Karol KJ Aromer Józefin
5 KORWETTA II Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) SJ Poster Piaseczno
5 NADZIEJA II Nasiłowska Anna (J.2000) KJ Aromer Józefin

6. Zawodnicy z licencją III i II

1 VINEYARD Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
2 CASTEL-L Zwierzyńska Żaneta (J.2002) KJ Aromer Józefin
3 ZAVIRA A Patejko Sara (JM.2004) KJ Aromer Józefin
4 EPOPEJA / B GERALDIEN Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
4 GÓRALKA Kociankowska Justyna (JM.2003) KSK Stare Babice
4 KAPITO Mordzelewski Arkadiusz
4 BASTYLIA Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
5 WARS Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo

7. Zawodnicy z licencją III i II

1 CLICQUOT/PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin
2 ROLEX Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin
2 EMAR Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o.
2 FELINE WM Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
2 UNI-HAPPY DU PACHIS Weremczuk Szymon (J.2000) WKJ Lublin
2 CAVALLO 71 Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno

8. Zawodnicy z licencją II i I

1 ESCATO Celska Olga (J.1999) SKJ Beckersport
2 CLANDOR / TREZOR Jończyk Łukasz
3 DIABLO DE CASTELLO Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
4 BORMAN Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
4 FELLOW 137 / DIRESTRAIT Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

Wyniki zawodów: https://zawodykonne.com/zawody/29/71

Ostatnie posty