Kategorie: Aktualności, Wyniki, Zawody

Przez ostatni okres pogoda nas nie rozpieszczała. Od tygodnia w całym kraju lejące się strugi wody z nieba zalewały kolejne parkury i skutecznie zniechęcały zawodników w całej Polsce do startów na podmokłych parkurach. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jazda nawet po najlepszym, ale podsiąkniętym albo zalanym podłożu nie jest dobrym pomysłem.

Warunki atmosferyczne spowodowały zmniejszenie frekwencji na zawodach w całym kraju i częste ich odwoływanie. Jeśli już się odbywały, to nie wszystkie konkursy

Podobnie było w Poczerninie podczas tego weekendu. Mniejsza niż zwykle ilość zawodników zmusiła nas do zmian organizacyjnych. Z dwudniowych, po konsultacjach z zawodnikami, zrobiliśmy zawody jednodniowe.

Jeszcze w piątek wieczorem nie było wiadomo, czy odbędą się na parkurze otwartym czy w hali. Piątek był wietrzny, nic nie zapowiadało deszczu, ale podłoże nie było na tyle suche, żeby być bezpieczne. Podjęliśmy decyzję, że poczekamy do rana. Przygotowaliśmy na wszelki wypadek obydwie hale i zdaliśmy się na łut szczęścia 🙂

O świcie okazało się, że deszczu w nocy nie było, parkur wysechł na tyle, że tylko niewielka jego część nie nadawała się do eksploatacji. Oddzieliliśmy ten fragment i przeprowadziliśmy zawody.

Wszystko odbyło się sprawnie, pogoda była do końca piękna.

A teraz coś z innej beczki, a mianowicie kuchennej.

Mam nadzieję, że zawodnicy zauważyli zmiany i poprawę jakości obsługi w barze. Otwarty stół z surówkami, nowe, niższe ceny posiłków i jak zawsze dobry ich smak to krok w stronę poprawy jakości karmienia uczestników zawodów.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na zawodach. Zapraszamy Tych, których nie było. Dołożymy wszelkich starań, by następnym i następnym i następnym razem było lepiej.

Poniżej wyniki zawodów:

ZTiR-B_LM_16.07._Poczernin_Wyniki-1

 

Ostatnie posty