Kategorie: Aktualności, Bez kategorii, Galeria, Komunikaty, Listy startowe, Nowości, Praca, Rankingi, Wyniki

W ostatni weekend lipca gościliśmy w klubie młodych zawodników na kucach i dużych koniach z całej Polski. W zawodach Dzieci i Młodzieży wystartowało ponad 160 par co w piątek i sobotę przełożyło się na ponad 300 przejazdów dziennie.

Jesteśmy pełni podziwu i uznania dla wszystkich biorących udział w zawodach ze względu na bardzo wysoką temperaturę i wilgotność panującą praktycznie do końca. W niedzielę zakończyło się to wszystko burzą, która ożywiła wszystkich a szczególnie konie.

Sprawnie przeprowadzone konkursy przez komisję sędziowską w takiej sytuacji trzeba zapisać na wielki +.

Jak stwierdził Pan Stanisław Helak, Sędzia główny zawodów, ustanowił w Poczerninie, mimo że sędziuje już wiele, wiele lat, rekord oceniania w przejazdach stylowych.

Przeprowadzając w Poczerninie takie zawody wypełniliśmy lukę, której od wielu lat nikt nie był w stania zapełnić na Mazowszu. Nasi zawodnicy do tej pory musieli jeździć po całej Polsce, aby zrobić odpowiednie kwalifikacje do np. MP. Po wielu pozytywnych komentarzach zawody tego typu i rangi w przyszłym roku na pewno zajmą ważne miejsce w kalendarzu klubu.

Wyniki: wyniki_kocowe

 

Ostatnie posty