Kategorie: Aktualności, Bez kategorii, Galeria, Komunikaty, Listy startowe, Nowości, Praca, Rankingi, Wyniki, Zawody

W konkursach P,N,C za pierwsze miejsce nagrodą będzie nowa pasza.

Pasze Pavlivskiy są produkowane z naturalnych składników, bez dodatków premiksów.

Pasze są wskazane między innymi, dla koni z problemami trawiennymi, problemami ze zgryzem lub dziąsłami, nerwowe, w czasie powrotu do zdrowia. Stosowane regularnie według wskazań producenta sprowadzają do zera możliwość wystąpienia kolek, poprawiają samopoczucie konia. Jedynym pobocznym efektem przekroczenia wskazanej przez producenta ilości paszy (do 2 kg dziennie) jest nabranie wagi przez konia.

Pasze pozwalają całkowicie wykluczyć żywienie owsem. W skład wszystkich pasz wchodzą niezbędne witaminy i minerały w zbilansowanej formule, co pozwala wykluczyć również dodatki typu: witaminy, biotyna, wysłodki itd.

Celem producenta jest

  • zapewnienie koniom jak najlepszej żywności, która dodatkowo pozwoli wykluczyć błędy związane z czynnikiem ludzkim (np. stajenny zapomniał podać witaminy lub podał nie właściwe ilości itd.),

  • zaoszczędzić czas(wystarczy nasypać jedną karmę a nie sięgać po kilka pudełek lub worków), miejsce (wygodnie zapakowane w worki 20 kg, które z łatwością można umieścić na palecie) i pieniądze (wykluczamy dodatki typu witaminy, elektrolity itd.).

Kontakt:

Daria Loshakova- Cibor

+48 602 476 062

Ostatnie posty