Kategorie: Aktualności, Galeria, Komunikaty, Listy startowe, Nowości, Praca, Rankingi, Wyniki, Zawody

Dzięki współpracy z firmą Cartrans na najbliższych zawodach (zapisy) będziecie Państwo mogli wystartować na najwyższej klasy podłożu w sporcie jeździeckim. Przygotowane i wykonane przez firmę pana Jakuba Kartuza spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Piasek kwarcowy użyty w Poczerninie został przywieziony z Torwaru, po zawodach Pucharu Świata.

Nasze starania o osiąganie najwyższych standardów przynoszą coraz lepsze efekty.

Co zrobiliśmy przez ostatnie 1,5 roku?

  • powstała dodatkowa hala rozprężeniowa z podłożem kwarcowym
  • wymieniliśmy podłoże w hali głównej na kwarcowe
  • zmieniliśmy oświetlenie w hali głównej na LEDowe.
  • zmieniliśmy jadłospis 🙂
  • skończyliśmy budowę kwarcowego placu głównego

Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy i wiele zmian, o których będziemy Was informować na bieżąco.

Zapraszamy Państwa do współpracy, oferujemy przestrzeń reklamową wokół nowego placu. Zawiesimy Wasze banery, postawimy standy:). Sklepy i stoiska z rożnych branż będą mile widziane:).

Gwarantujemy ogłaszanie Państwa oferty w przerwach między przejazdami podczas zawodów, umieszczenie logo na propozycjach, na naszej stronie www oraz na fb fp. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na e-mail: brygida@mgawryszewski.pl  lub  tel 601 39 77 70, p.Eugeniusz Koczorski

W związku z reorganizacją terenu wokół placu konkursowego w miejscu placu do zabaw, który zostanie przeniesiony organizujemy wygodną przestrzeń gastronomiczną. Stoły, stoliki, koce na trawie przy dobrej pogodzie będą zapraszały na smaczne posiłki oraz piwo i proseco.
Sałatki i lemoniada to już tradycja – będą czekać:)))

A oto fotorelacja z powstawania placu:

Ostatnie posty