Kategorie: Aktualności, Galeria, Komunikaty, Listy startowe, Nowości, Praca, Rankingi, Wyniki, Zawody

Fizjo – Konie Katarzyna Łukaszewicz & EquiLife Portal & Sportowy Klub Jeździecki Poczernin FP zapraszają na wyjątkowe szkolenie z praktycznej fizjoterapii koni, pełne praktycznej wiedzy oraz teorii.

***Dlaczego warto się zapisać?***
-Dokładnie poznasz anatomię oraz zrozumiesz biomechanikę ruchu koni – w teorii i praktyce.
-Nauczysz się samodzielnie oceniać kondycję mięśniową swojego wierzchowca i odnajdywać bolesne lub napięte miejsca na jego ciele.
-Nauczysz się w praktyce stosować techniki manualne:
* masaż relaksacyjny i sportowy,
*podstawowe techniki Metody Mastersona,
*mobilizacje pasywne i aktywne stawów
*stretching.
-Poznasz skuteczne ćwiczenia (przeprowadzone z ziemi oraz z siodła), dzięki którym Twój koń wzmocni i uelastyczni konkretne partie mięśni.
-Zaznajomisz się z zasadami prawidłowego dopasowania siodeł, oraz ze sposobami łagodzenia i usuwania skutków ich złego dopasowania.
Szkolenie obejmuje 6 godzin teorii oraz aż 10 godzin zajęć praktycznych!

***Miejsce, Koszty***
>Data: 17-18 czerwca 2017r., (Sobota 9:00 – 18:00, Niedziela 9:00 – 16:00)
>Cena: 370zł / osobę – w tym: materiały szkoleniowe oraz ciasto, kawa, herbata.
Minimalna liczba uczestników: 11 , maksymalna liczba uczestników: 15.
Każdy uczestnik dostaje potwierdzenie uczestniczenia w kursie.
Przy 12 i 13 uczestnikach – 1 obiad w cenie, powyżej 13 uczestników – 2 obiady w cenie szkolenia!
Obiad 30zł (możlwość wegetariańskich, wegańskich, bezglutenowych dań – prośba o wcześniejszą informację poprzez e-mail)
>Miejsce: SKJ Poczernin (Poczernin 43, 09-142 Załuski – pod Płońskiem – 60km od centrum Warszawy) – ośrodek z pełną infrastrukturą. http://poczernin.pl/
>Dodatkowo: Możliwość noclegu (60zł/doba). Możliwość przyjazdu z WŁASNYM KONIEM – 40zł/doba bez paszy, 50zł/doba z paszą.
>ZAPISY poprzez e-mail: equilifeportal@gmail.com (prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, numeru telefonu. Do 10.06 prosimy o informację mailową o wybranych dodatkowych opcjach – forma obiadu, nocleg, przyjazd z własnym koniem). Zapisy do 7.06. Płatność przelewem – numer do wpłat podany mailowo, po zapisie.

***Prowadząca***
Szkolenie poprowadzi Katarzyna Łukaszewicz – znana w Polsce fizjoterapeutka koni, która pracując zarówno z końmi sportowymi jak i rekreacyjnymi, zajmuje się: poprawą ich kondycji mięśniowej, przyspieszeniem procesu powrotu do zdrowia pacjentów kontuzjowanych, dbaniem o najwyższą formę swoich podopiecznych podczas zawodów, podnoszeniem komfortu życia koni starszych lub przewlekle chorych.
Dzięki wszechstronnemu wykształceniu (tytuły zawodowe: mgr fizjoterapii, dyplom zoofizjoterapeuty, terapeuta CST I, KT II, equine osteopath) jest jednym z najlepiej wykwalifikowanych terapeutów dla koni w naszym kraju. Jako członek Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów oraz WAEO (World Alliance of Equine Osteopathy) uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach poświęconych rehabilitacji koni. Poza pracą z pacjentami chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc wykłady i szkolenia z dziedziny fizjoterapii i prawidłowego treningu koni.
Więcej informacji: https://goo.gl/ycLqJt

*** Jeżeli jesteś świadomym koniarzem, chcesz poszerzyć swoją wiedzę oraz nauczyć się podstawowych technik masażu przydatnych na co dzień lub marzysz o zawodzie fizjoterapeuty koni – nie może Cię zabraknąć! ***

Ostatnie posty